Znásobte počet potenciálnych zákazníkov prekladom vášho webu.

Preklady webstránok

Preklady webstránok

Ak ste sa rozhodli preniknúť so svojím podnikaním na nový, zahraničný trh, budete potrebovať svoju webovú stránku preložiť do daného jazyka. Tento proces si vyžaduje nielen jazykovú presnosť, ale aj technickú precíznosťou a znalosť odboru vášho podnikania. Preklady webových stránok (webstránok) vyhotovujeme do všetkých hlavných svetových jazykov, najmä do anglického jazyka, nemeckého jazyka, talianskeho jazyka, maďarského jazyka, českého jazyka, ruského jazyka, španielskeho jazyka a ďalších. Naše skúsenosti zaručia, že preložená webstránka nadobudne podobu marketingového textu písaného rodeným hovoriacim.

Preklady webstránok a ich lokalizácia

Pri zadaní prekladu je veľmi dôležité informovať nás, že ide o text určený na zverejnenie na webovej stránke (webstránke). Pre tieto prípady ponúkame službu lokalizácie. Táto služba zabezpečí, že text bude preložený s ohľadom na cieľovú kultúru, do jazyka ktorej sa preklad vyhotovuje. Dobre znejúci slogan alebo ponuka nielenže nemusia v cudzom jazyku znieť tak lákavo, môžu dokonca odrádzať potenciálnych záujemcov. S lokalizáciou sa vám to však nestane – pomôžeme vám odkomunikovať váš odkaz v cieľovom jazyku.

 

Preklad webstránky podľa vašich predstáv

Náš tím projektových manažérov klientom vždy priradí najvhodnejšieho prekladateľa a korektora s príslušnými skúsenosťami a vzdelaním v požadovanom odbore. Preklad dokážeme vyhotoviť aj v iných formátoch ako html, napr. php, jsp, flash alebo javascript a takisto vieme zabezpečiť spustenie simulácie preloženej webstránky. Translata poskytuje komplexný balíček prekladov webstránok, ktorý okrem iného zahŕňa aj garanciu správneho zobrazenia textu na webstránke, čo môže byť obzvlášť náročné v prípade cieľových jazykov, akými sú ruština, čínština alebo arabské jazyky.

S prekladmi webstránok má Translata viac ako 13-ročné skúsenosti doma aj v zahraničí. Ak sa rozhodnete expandovať na nový trh, radi pomôžeme aj vám.

Pozrite si našu konkrétnu prípadovú štúdiu k realizácii prekladov webových stránok

 

Mám záujem o preklad webstránky

Chcem získať bezplatnú cenovú kalkuláciu na preklad webstránky

Zistiť cenu