AutoSlalom - SlovakiaRing

Pridajte sa ku 8 000 podnikateľom, marketérom a manažérom a získajte praktické tipy z oblasti prekladov a podnikania v zahraničí.
Preskúmajte Translata Brífing
autoslalom-slovakiaring-02

Dňa 29.8.2012 sa v Orechovej Potôni uskutočnil 7. ročník pretekov zo seriálu autoslalom. Náročný, 1750 metrov dlhý, ale obľúbený pretekársky okruh Slovakia Ring privítal 93 pretekárov prevažne z Čiech a Slovenska.Trať preverila nielen technické zručnosti súťažiacich na 50 bránkach, ale aj ich odvahu, keď dosahovali 130 km/hod rýchlosť.

V nabitej konkurencii sa medzi najrýchlejšími presadil náš finančný riaditeľ Tomáš Polerecký, jazdiaci na Mitsubishi Lancer Evo 9, ktorému sa podarilo ukoristiť víťazstvo po štyroch vyrovnaných jazdách v kategórii S4+2000 s náskokom necelých troch sekúnd pred favorizovaným Michalom Žiakom a tretím Braňom Gogom. „Som veľmi hrdý na toto víťazstvo“, vyjadril sa po pretekoch víťaz, ktorý v celkovej klasifikácii jazdcov obsadil štvrtú priečku s necelým trojsekundovým mankom na absolútneho víťaza Michala Kašpara.

Medailistom srdečne gratulujeme a ostatným želáme veľa šťastia do ďalších pretekov.

   Autoslalom SLovakiaRing-1     Autoslalom SLovakiaRing-2

Autoslalom SLovakiaRing-3     Autoslalom SLovakiaRing-4

It's a dream come true for me to work for a company where I trust the people and the services 100%. Peter Drucker was right about one thing: "The best way to predict the future is to create it," which is why it'll be my pleasure to brief you on the future direction of the translation sphere as well as the hidden pitfalls of marketing.