Translata sa stala členom Združenie podnikateľov Slovenska (ZPS)

Pridajte sa ku 8 000 podnikateľom, marketérom a manažérom a získajte praktické tipy z oblasti prekladov a podnikania v zahraničí.
Preskúmajte Translata Brífing
jazykové rodiny

1.3.2012 sa spoločnosť Translata stala členom Združenie podnikateľov Slovenska (ZPS), prvého záujmového združenia súkromných podnikateľov Slovenskej republiky založeného po „nežnej revolúcií“ v novembri roku 1989.

ZPS je od 01.03.1993 členom Európskej konfederácie asociácií malých a stredných podnikov so sídlom v Bruseli. Táto nezisková organizácia sa sústreďuje na zásadné otázky vytvárania a garantovania zodpovedajúceho podnikateľského prostredia, rokovaním s vládnymi subjektami, ktoré majú reálny záujem o podporu súkromného sektora.

Translata sa aj takto bude snažiť byť k svojim klientom čo najbližšie a ovplyvňovať podnikateľské prostredie na Slovensku. Za našu spoločnosť sa bude stretnutí zúčastňovať riaditeľ spoločnsoti Michal Matys.

It's a dream come true for me to work for a company where I trust the people and the services 100%. Peter Drucker was right about one thing: "The best way to predict the future is to create it," which is why it'll be my pleasure to brief you on the future direction of the translation sphere as well as the hidden pitfalls of marketing.