Alexandra Bukovčanová

19. septembra 2014

Vyskúšajte náš online prekladač

Pridajte sa ku 8 000 podnikateľom, marketérom a manažérom a získajte praktické tipy z oblasti prekladov a podnikania v zahraničí.
Preskúmajte Translata Brífing
Toto sú najpoužívanejšie jazyky na svete

Kvôli týmto a mnohým ďalším prípadom spúšťame prevádzku nového online prekladača, ktorý vám pomôže s obojsmernými prekladmi až v 62 svetových jazykoch. Náš prekladač poskytuje preklady online a celkom zadarmo. Využiť ho môžu tí, ktorí potrebujú rýchly preklad, či už ide o pár viet alebo celý článok v cudzom jazyku. Minimalizujte preklepy a faux pas v komunikácii s klientmi. Alebo len zistite, čo sa to vlastne v tej pesničke spieva…

Ako to funguje?
V posledných rokoch sa prekladateľský priemysel míľovými krokmi uberá k čo najväčšej možnej miere automatizácie. Tomuto trendu nie je možné uniknúť, a preto prekladateľské spoločnosti v čo najväčšej miere využívajú prekladateľské počítačové nástroje, tzv. CAT nástroje. Tie im umožňujú vytvárať prekladové pamäte a urýchľujú tak prácu prekladateľom aj editorom. Na tejto báze (zatiaľ však len s limitovanou spoľahlivosťou) sú vytvorené online prekladače, ktoré využívajú prekladové pamäte vytvorené prekladateľmi v minulosti a pomôžu vám tak zorientovať sa v cudzojazyčnom texte. Ak vám náš bezplatný prekladač pomôže, budeme veľmi radi.

Náš online prekladač textu vyrieši mnohé vaše jazykové problémy rýchlo a jednoducho.Tak čo, už ste ho vyskúšali? 🙂

Online prekladač

It's a dream come true for me to work for a company where I trust the people and the services 100%. Peter Drucker was right about one thing: "The best way to predict the future is to create it," which is why it'll be my pleasure to brief you on the future direction of the translation sphere as well as the hidden pitfalls of marketing.