Expresný úradný preklad v Bratislave

Expresný úradný preklad v Bratislave

Expresný úradný (súdny) preklad v Bratislave

Poloha našej kancelárie – Aupark Tower na Einsteinovej 24 v Bratislave, na 2. poschodí – umožňuje našim klientom pohodlné vybavenie úradného prekladu. Pri úradných prekladoch je nutné zviazať originál dokumentu, jeho notársky overenú kópiu prípadne obyčajnú kópiu s prekladom pomocou trojfarebnej šnúry, tzv. trikolóry.

Na 1. poschodí v Aupark Tower sa nachádza notársky úrad JUDr. Luciany Rebrovej, PhD, ktorý je otvorený počas pracovných dní od 9.00 do 18.00. Ak nemáte dostatok času, nechajte u nás originál dokumentu a my za vás vybavíme úradne overenú kópiu, ktorú použijeme pri vyhotovení úradného prekladu.

Úradný (súdny) preklad vám vieme vyhotoviť v expresnom termíne v priebehu dňa, alebo do niekoľkých hodín. Spojte užitočné s príjemným. Navštívte nákupné centrum Aupark, zadajte u nás expresný úradný preklad a počas návštevy kina či nakupovania vám vyhotovíme úradný preklad dokumentu.

Prečo zadávať expresný úradný (súdny) preklad v Translate?

  • veľká databáza rokmi overených úradných prekladateľov poverených Ministerstvom spravodlivosti Slovenskej republiky
  • vynikajúca poloha s jednoduchým parkovaním (v podzemných garážach nákupného centra Aupark, v pracovné dni od 8.00 do 18.00 sú prvé tri hodiny bezplatné)
  • bezprostredná blízkosť notárskeho úradu (oproti našej kancelárii)
  • viac ako 100 typov dokumentov, ktoré prekladáme úradne
  • garantované expresné termíny po nahliadnutí na sken alebo originál dokumentu a preverení kapacít

Potrebujete úradné (súdne) preklady a nemáte čas alebo možnosť navštíviť nás osobne?

V spolupráci s partnerskou kuriérskou službou Švihaj Šuhaj vyzdvihneme v rámci Bratislavy originál vášho dokumentu (ak nie ste z mesta Bratislava, tak k vám pošleme partnerskú kuriérsku službu, ktorá k nám vaše dokumenty doručí bezpečne a rýchlo) a notársky overenú kópiu s úradným prekladom vybavíme za vás. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na office@translata.sk alebo telefonicky na čísle +421 2 3260 3130.

Najčastejšie otázky týkajúce sa úradných prekladov:

Mám záujem o expresný úradný preklad

Chcem získať bezplatnú cenovú kalkuláciu na expresný úradný preklad

Odoslať sken dokumentu na výpočet ceny