Úradné preklady Bratislava:
PON - PIA: 9.00 - 17.00
Zobraziť na mape

Máme nové priestory!

Máme nové priestory!

V bývalých kanceláriách na prvom poschodí sme prežili výnimočné obdobie, ktoré zaznamenalo priam raketový rast. Posledný rok sme hľadali dokonalý priestor pre náš zväčšujúci sa tím, ktorý by vyhovoval nielen nám, ale aj našim zákazníkom. Naše konečné rozhodnutie ostať v budove Aupark Tower nakoniec ovplyvnili tri základné faktory:

1. Veľkosť

Za posledných pár rokov narástol interný tím Translaty na viac ako 30 ľudí. Vznikli nové oddelenia a open office, ktorý prevládal na prvom poschodí už nebol ideálnym riešením. V nových priestoroch sme oddeleniam dopriali samostatné kancelárie a viac zasadacích miestností pre pohodlné stretnutia s klientami. Recepcia taktiež nabrala väčšie rozmery a klientov víta v uvoľnenej atmosfére, ktorú sme sa snažili docieliť použitím prírodných materiálov.

2. Dostupnosť

Obchodné centrum Aupark a jeho administratívna časť Aupark Tower má výbornú dostupnosť autom aj MHD. K výhodám patrí aj bezproblémové parkovanie v podzemnej garáži, bezbariérový prístup a jednoduchá navigácia zo všetkých smerov Bratislavy.

3. Poloha

Výborná dostupnosť Auparku vychádza z jeho lukratívnej polohy a rozsiahlej občianskej vybavenosti, ktorá klientom umožňuje vybaviť viacero povinností na jednom mieste. V spojitosti s jednou z našich najobľúbenejších služieb, ktorou sú úradné preklady, ide najmä o prítomnosť notára o poschodie nižšie, ktorá je pre klientov veľmi praktická. Pri väčšine úradných prekladov je totiž potrebné vyhotoviť notársky overenú kópiu originálneho dokumentu, ktorá sa následne s úradným prekladom fyzicky zviaže. Pri expresných úradných prekladoch majú klienti navyše možnosť využiť čas oddychom v Sade Janka Kráľa, alebo vybavením nákupov, či iných povinností.

Nový interiér v znamení dreva, zelene a záplavy prirodzeného svetla.

V kancelárii trávime prevažnú časť dňa, preto sme sa s interiérom vyhrali. Využili sme najmä prírodné drevené obklady, vertikálnu zeleň, nápadité presklenné fólie a kombináciu šedých a bielych stien. Recepcii kraľuje široký pult, ktorému sekunduje drevená stena s výrazným vygravírovaným logom. V nových priestoroch sa nám páči a veríme, že keď nás prídete navštíviť, budete sa u nás cítiť rovnako príjemne, ako my. Tešíme sa na vás!
Translata logo gravírované Translata recepcia Translata open office
Translata open office Translata akvárium Translata chodba
Translata chodba - meeteng room Translata chodba - small meeting room Translata chodba - sales
 

admin

Administrator

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi vel purus eu purus varius tristique. Ut sed velit eu lectus egestas aliquet id sed risus. Proin pharetra lacus ultrices nibh rutrum lobortis. Morbi id dignissim ante. Aliquam erat volutpat. Fusce maximus, lorem eu mattis ultrices, libero eros bibendum velit, sit amet dictum leo nulla sed ipsum. Proin venenatis felis metus, et faucibus ligula congue non. Morbi semper aliquam mi, a feugiat nisl luctus id. Nulla facilisi. Mauris nibh diam, bibendum sed ante a, rutrum vestibulum tellus.