KDE JAZYK ROZDEĽUJE, MY SPÁJAME

Sme hrdí na to, že pomáhame ľuďom komunikovať

 

Spoločnosť Translata je profesionálna prekladateľská agentúra, ktorá na prekladateľskom trhu úspešne pôsobí už od roku 2005. Požiadavky zákazníkov vybavuje tím jazykových nadšencov, ktorí nadovšetko stavajú kvalitu poskytovaných služieb a čestnosť. Spolupracujeme so špičkovými prekladateľmi a naši zákazníci sa môžu maximálne spoľahnúť na prvotriednu podporu našich skúsených projektových manažérov. Naši zamestnanci sú našimi najdôležitejšími aktívami. Vysokú kvalitu poskytovaných jazykových služieb poskytujeme aj vďaka dôkladnému výberu prekladateľov, rozsiahlym kontrolným mechanizmom a excelentnému riadeniu projektov. Naši zákazníci si vážia, že im dokážeme zabezpečovať kvalitné preklady v rôznych jazykových kombináciách, na ktorých pracujú vysokokvalifikovaní prekladatelia s rozsiahlymi skúsenosťami v danom odbore.

Tomáš Polerecký

Zakladateľ, CEO

Šedá eminencia našej firmy nie je len hlavou tímu, ale často aj jej krkom. Racionálne rozmýšľajúci líder svojimi každodennými rozhodnutiami potvrdzuje hodnoty, na ktorých postavil úspech a najmä budúcnosť spoločnosti. Už dávno totiž pochopil, že všetko závisí od výberu tých správnych ľudí.

Žaneta Peklanská

Vedúca projektového tímu

Žaneta je kombináciou ikonického štýlu Jackie Kennedy a rozhodnosti nebojácneho Churchilla. Krásne upravená, profesionálna a vždy pripravená vyriešiť problém, rozdeliť úlohy alebo nakopnúť piatkovú pracovnú morálku. Naša obľúbená lady je srdcom tímu. Všetkých nás drží na špičkách a zároveň pri zemi.

Martin Hrušovský

Sales Director

Niektoré vlastnosti človek získa tvrdým tréningom a s niektorými sa narodí. Martin je rodený komunikátor, ktorý svojím empatickým prístupom a prirodzeným vystupovaním vytvára s kolegami aj zákazníkmi vzťahy založené na dôvere. Riadi sa pravidlom „ži a nechaj žiť“ a všetkým nám slúži ako vzor rovnováhy a racionálneho prístupu k životu.

Marcela Belianska

Business Development Manager

Marcelka je v našom tíme takmer od začiatku a vďačíme jej za vybudovanie nadštandardných vzťahov s tlmočníkmi, vďaka ktorým sme sa stali špičkou v tlmočení na Slovensku. Vyštudovaná sieťarka vám obratom navrhne najkompetentnejšieho tlmočníka na vaše podujatie a zároveň zabezpečí kompletnú tlmočnícku techniku, o ktorej má obrovský prehľad. Marcelka je expert na tie najkomplikovanejšie tlmočnícke zákazky, ktorých úspešný koniec (zaslúžene) oslavuje pohárom sladkého bieleho vína.

Monika Ivanková

Business Development Manager

Naša usmievavá Monika má v sebe oheň, ktorý ju nabíja na 200 %. Ako akčný multitasker, ktorý nepozná nudu, je vždy pripravená na výzvy, ktoré jej deň prinesie. Často ju nájdeme v tulivaku s notebookom na kolenách a pozitívnou aurou prestupújucou stenami kancelárií. Našim klientom imponuje najmä jej profesionálny a férový prístup a v neposlednom rade jej povaha stoika, ktorá je v dnešnej dobe stále vzácnejšia.

Alexandra Bukovčanová

Head of Marketing

Malý bojovník s vzhľadom neviniatka, ale dušou vlka. Snaží sa čítať medzi riadkami a vidieť svet očami Teslu. Do tímu prispela odstránením slova „nedá sa“ a tiež výrečnosťou, ktorú využíva v digitálnom svete na šírenie dobrého slova o firme, ktorá jej prirástla k srdcu a pre ktorú je radosť robiť marketing založený na silných službách, kompetentných ľuďoch a skutočných úspechoch.

Spojte sa s nami a získajte stabilných partnerov, ktorí zastrešia vaše jazykové potreby.

Kontaktujte nás