Preklad z angličtiny do slovenčiny

Podporíme vás pri profesionálnych prekladoch dokumentov, aj pri prekladoch jednotlivých slov, viet a textov z angličtiny do slovenčiny. Náš tím skúsených prekladateľov vám zabezpečí kvalitné a presné preklady, aby ste mohli komunikovať efektívne a úspešne. S našimi skúsenosťami a odbornosťou sme schopní zabezpečiť vysoko kvalitný preklad anglických textov do slovenčiny pre rôzne typy dokumentov.
Chcem spoľahlivý preklad z angličtiny do slovenčiny
Translata ilustrácia - balóny

Pri preklade z angličtiny do slovenčiny sa spoľahnite na Translatu

Pri preklade z angličtiny do slovenčiny sa spoľahnite na Translatu, vášho spoľahlivého partnera v oblasti jazykových služieb.Nech už ide o obchodné zmluvy, technické manuály, alebo marketingové materiály, garantujeme presnosť a profesionalitu v každom slove. Vyberte si Translatu a zabezpečte si plynulú komunikáciu bez jazykových bariér. Dôverujú nám svetové firmy s komplexnými prekladmi aj jednotlivci.

Odborné preklady

U nás v Translate pomáhame s prekladmi textov z anglického jazyka do slovenčiny firmám, freelancerom, inžinierom, marketérom aj vedcom.

Služby +

Nehľadáte anglicko-slovenský preklad textu? Pozrite si ďalšie služby pre vaše projekty v rôznych jazykoch:

Online preklad z angličtiny do slovenčiny

Predstavujeme vám náš Online Translator – prekladač textu. Ak hľadáte preklad z angličtiny do slovenčiny zadarmo, ste na správnom mieste. Presnosť prekladu slov z angličtiny do slovenčiny online prekladačom je vysoká. Napriek tomu je strojový preklad textu (aj z Google prekladača viet) použiteľný najmä na informatívne účely a nie je možné ho považovať za náhradu profesionálneho prekladateľa, pretože môže obsahovať chyby. Preklad textu je obmedzený na 500 slov.

Zdrojový text

Preložený text

Logo Iveco
Logo Microsoft
Logo Biomedica
Logo s&t
Logo Johnson & Johnson
Logo Bayer
Logo Sharp