Konsekutívne tlmočenie

Konsekutívne tlmočenie umožňuje plynulú komunikáciu medzi ľuďmi hovoriacimi rôznymi jazykmi, či už na osobných stretnutiach, obchodných rokovaniach alebo konferenciách. Naši skúsení tlmočníci zabezpečia presný a spoľahlivý prenos správ a informácií medzi všetkými účastníkmi podujatia, ako aj počas stretnutia „medzi štyrmi očami”.

O tlmočenie a preklady sa staráme komplexne

 

S nami nepotrebujete žiadnych ďalších subdodávateľov. O projekty sa staráme komplexne a na mieru. Aby ste porozumeli našim postupom, pozrite sa, ako pracujeme.

  • Komplexné riešenie na kľúč
  • Garancia profesionality a odbornosti tlmočníkov
  • Kompletné technické zabezpečenie od ozvučenia po videotechniku
  • Prispôsobenie sa veľkosti priestoru a počtu ľudí
  • Zabezpečenie sprievodného programu s tlmočníkom

Konsekutívne tlmočenie: Často kladené otázky

Zabezpečíme, aby vaše podujatie dopadlo k spokojnosti všetkých zúčastnených. Na rokovaní si budete rozumieť s každým.

Je tlmočnícka technika súčasťou tejto služby?

Áno. Pri objednávke tlmočníckej techniky vám zabezpečíme kompletné vybavenie vrátane prenosných tlmočníckych kabín, ktoré spĺňajú normu ISO 2603. Naši tlmočníci využívajú tlmočnícke kabíny na konferenciách a iných podujatiach na zabezpečenie spoľahlivého prenosu informácií. Súčasťou prípravy sú aj konzultácie s tlmočníkom a obhliadky priestorov s tlmočníkom.

Poskytujete sprevádzanie s tlmočníkom pri návšteve cudzej krajiny?

V Translate sme našu ponuku konsekutívneho tlmočenia rozšírili o službu sprevádzania, čo znamená, že vám môžeme poskytnúť komplexné sprevádzanie nielen s tlmočením, ale aj s bohatým programom. V spolupráci so špecializovanou cestovnou agentúrou poskytujeme sprevádzanie s tlmočníkom v rôznych jazykoch, ktorý vám pomôže počas celého programu a zabezpečí kompletnú tlmočnícku techniku.

Zabezpečíte tlmočenie aj pre súkomné stretnutie?

Ako sme už spomínali, konsekutívne tlmočenie poskytujeme aj pre „rozhovory medzi štyrmi očami”. Táto služba je ideálna pre dôležité obchodné rokovania, konzultácie alebo osobné diskusie, kde presnosť a zachovanie dôvernosti sú kľúčové. Naši tlmočníci sú vyškolení, aby zabezpečili plynulú a presnú komunikáciu, zatiaľ čo plne rešpektujú súkromie a požiadavky všetkých zúčastnených strán.

Logo Engie
Logo mercateo
Logo markíza
Logo Atlas Copco

Špičkové podujatia vyžadujú konsekutívne tlmočenie na najvyššej úrovni

Tlmočili sme na týchto (a mnohých ďalších) podujatiach:

„S prácou spoločnosti Translata sme boli nadmieru spokojní. Vďačíme im za perfektné naprojektovanie a zabezpečenie technického zázemia i tlmočníckych zariadení, za spoluprácu s mimoriadne fundovanými a skúsenými tlmočníkmi."

Ildikó BURAJOVÁ, Office Manager, ENGIE