Tlmočnícka technika

Pri objednaní tlmočníckej techniky vám vieme zabezpečiť komplexné tlmočnícke zariadenie a tiež prenosné tlmočnícke kabíny, ktoré podliehajú technickej norme ISO 2603.
Translata ilustrácia - tlmočník na konferencii

Tlmočník tlmočí väčšinou z tlmočníckej kabíny, ktorú vám na požiadanie prenajmeme a postavíme na mieste tlmočenia. V prípade realizácie pilotáže (typ tlmočenia, pri ktorom je pilotným jazykom ten, ktorému rozumejú všetci tlmočníci v tíme a prostredníctvom ktorého tlmočia rečnícke vystúpenia, ktoré boli v jazyku, ktorému niektorí tlmočníci nerozumeli) je potrebné zabezpečenie samostatnej kabíny pre každý pár jazykov. Tlmočníci tak môžu počúvať prejav rečníka v sále alebo ďalších tlmočníkov v ostatných kabínach, ktorí tlmočia na rôznych kanáloch.

Translata portál

Žiadne plytvanie časom zbytočnými e-mailami, všetko máte pod palcom v prehľadnom klientskom portáli.

...
Mgr. art. Dušan Poliščák
Výkonný riaditeľ, Divadelný ústav

Kvalitná technika za dobrú cenu. Od prvého emailu, cez realizáciu na mieste až po faktúru príjemný a priateľský prístup, čo prispieva k úspechu akcie.

Viac referencií
...
Jana Šlinská
event manažérka, Martinus.sk

Spolupráca s tlmočníkmi bola bezproblémová, pred podujatím, aj priamo počas besedy. Tlmočenie bolo na vysokej profesionálnej úrovni, čo si určite všimli aj diváci.

Viac referencií
...
Ing. Ivana Borošová
referát strategického plánovania, miestneho rozvoja a cestovného ruchu

Ďakujeme za profesionálne pretlmočenú a technicky zabezpečenú online konferenciu. Veríme, že aj nabudúce pri organizovaní online konferencie využijeme Vaše služby.

Viac referencií
...
Ing. Jana Kováčová
Operations Manager, Ivemedica

S tlmočníkmi a technikou sme boli maximálne spokojní. Sme radi, že sme sa rozhodli pre Vašu spoločnosť. Tlmočníci boli veľmi profesionálni a dobre pripravení.

Viac referencií

Špičkové tlmočenie pre bezproblémový priebeh podujatí

...
Academy Award of Merit (Odovzdávanie Oscarov) z angličtiny do slovenčiny
...
Svadba Princa Harryho a Meghan Markle z angličtiny do slovenčiny
...
Celodenná konferencia firmy Mercateo kombinácia 4 jazykov

„Výborne zvolený tím tlmočníkov zvládol pretlmočiť aj úseky, ku ktorým nedostali podklady. Celková atmosféra podujatia sa niesla v priateľskom kruhu, vďaka čomu bola spokojnosť na oboch stranách.“

Mercateo

Prípadová štúdia