5 dôvodov, prečo si dať prekladový slovník Translata do záložiek

Chcete porozumieť textu v jazyku, ktorý nepoznáte? Online prekladový slovník je šikovná pomôcka, ktorá vám uľahčí hľadanie informácií na internete aj komunikáciu s cudzincami. Prečítajte si 5 dôvodov, prečo vyskúšať práve ten náš. 

Pridajte sa ku 8 000 podnikateľom, marketérom a manažérom a získajte praktické tipy z oblasti prekladov a podnikania v zahraničí.
Preskúmajte Translata Brífing
Online prekladový slovník | Translata blog

Online prekladový slovník Translata

Hľadáte spoľahlivý online prekladač, ktorý budete môcť využívať doma aj na cestách? Translata vám prináša overený preklad z a do množstva cudzích jazykov. Majte obojstranný preklad v najpoužívanejších aj exotických jazykových kombináciách vždy poruke. Slovníky v online prostredí sú používané každý deň a pokiaľ nepotrebujete preklad pre úrady, úžitok z nich môže mať skutočne každý.

Články o úradných prekladoch:

Rýchly preklad online

Na počítači aj v mobilných zariadeniach, text v cudzom jazyku môžete preložiť odkiaľkoľvek. Stačí vám pripojenie. Jednoducho vyberte jazyk, z ktorého a do ktorého chcete text preložiť, text skopírujte a vložte do nášho prekladača. Ak potrebujete preložiť text zo slovenčiny alebo jazyka, ktorý ovládate, môžete text napísať priamo do online prekladového slovníka. Po jednom kliknutí získate preklad, ktorý môžete pohodlne skopírovať a vložiť napríklad do e-mailu.

Prekladový slovník viet a fráz

Slovník neprekladá každé slovo samostatne. Dokáže rozlíšiť aj celé vety a frázy. Lámete si hlavu nad slovným spojením, ktorého doslovný preklad nedáva zmysel? Vložte ho do nášho online prekladača a zistite, aký je jeho slovenský ekvivalent. 

Overený preklad

Online prekladač vznikol v spolupráci s profesionálnymi prekladateľmi a tlmočníkmi. Všetky slová a ich preklady sú overené špecialistami na jazykové kombinácie, ktoré práve potrebujete. Presnosť prekladu slov a fráz je vysoká aj v prípade, že potrebujete preklad špecifickej terminológie z určitého odvetvia, napríklad pojmy zo strojárstva alebo ecommerce a marketingu. Napriek tomu je strojový preklad textu použiteľný najmä na informatívne účely a nie je možné ho považovať za náhradu profesionálneho prekladateľa, pretože môže obsahovať chyby. Medicínske alebo farmaceutické preklady, preklady v právnej oblasti či preklady webstránok si určite budú vyžadovať znalosti skúsených prekladateľov.

Články o strojovom preklade:

Preklad z a do 62 svetových jazykov

Náš prekladový slovník rozlíši 62 svetových jazykov, vrátane východoeurópskych, západoeurópskych, ázijských aj ďalších exotických jazykov. Jednoducho preložte text z tamalčiny, tradičnej čínštiny, malajčiny, latinčiny či dokonca z esperanta. Samozrejmosťou je aj najvyhľadávanejší preklad z angličtiny a nemčiny. Do týchto a ďalších jazykov môžete preložiť text zo slovenčiny alebo akéhokoľvek iného jazyka z ponuky.

Vždy zadarmo a po ruke

Online prekladový slovník Translata môžete využívať bez akýchkoľvek poplatkov. Neobmedzený počet prekladov v akejkoľvek jazykovej kombinácii je tu pre vás vždy zadarmo. Vyskúšajte prekladový slovník Translata a získajte okamžitý preklad cudzojazyčného textu. Jednoducho si ho pridajte do záložiek vo svojom prehliadači a vráťte sa k nemu kedykoľvek ho budete potrebovať. 

Ako pridať online prekladač do záložiek:

  1. Otvoríte Online prekladač od Translaty

Stlačením klávesovej skratky Ctrl-D pridáte do záložiek prekladač na ktoromkoľvek prehliadači

It's a dream come true for me to work for a company where I trust the people and the services 100%. Peter Drucker was right about one thing: "The best way to predict the future is to create it," which is why it'll be my pleasure to brief you on the future direction of the translation sphere as well as the hidden pitfalls of marketing.