Preklady a tlmočenie v Bratislave

Preklady a tlmočenie v Bratislave

Spoločnosť Translata sídliaca v Auparku v meste Bratislava poskytuje komplexné prekladateľské služby už od roku 2005.

Viac ako trinásťročné skúsenosti a pribúdajúci spokojní klienti z nás vytvorili spoločnosť, ktorú by sme mohli nazvať – prekladateľská agentúra so zmyslom pre detail. Naša výhodná poloha v centre hlavného mesta Bratislava (Aupark Tower, Petržalka), nám umožňuje privítať každého záujemcu hľadajúceho profesionálny preklad (bežný preklad aj úradný preklad) alebo tlmočenie rýchlo a za rozumnú cenu.

Váš preklad je u nás v správnych rukách.

Dlhodobo spolupracujeme s rozširujúcim sa portfóliom odborníkov v oblasti prekladov a tlmočenia. Naši prekladatelia sú špecialistami v oblasti techniky, medicíny, marketingu, práva a ďalších podoblastí, čím zaručujeme kvalitný preklad nielen z lingvistického hľadiska, ale aj obsahového. Ak potrebujete úradný preklad (súdny preklad, preklad s pečiatkou) najčastejšie žiadaný na oficiálne účely a pri styku so štátnou správou, spolupracujeme s odbornými súdnymi prekladateľmi menovanými Ministerstvom spravodlivosti Slovenskej republiky. Dokážeme zabezpečiť aj expresný úradný preklad v rámci dňa. Pri potrebe využitia služby notára je k dispozícii notárska kancelária na 1. poschodí v Aupark Tower, Bratislava. Našu kanceláriu nájdete na 2. poschodí v Aupark Tower, Bratislava.

Ak máte záujem o prekladytlmočenie a preferujete osobný kontakt, veľmi radi Vás privítame v našich priestoroch na Einsteinovej 24, Aupark Tower, Bratislava.

Úradné hodiny a navigačnú mapu nájdete v našich kontaktných údajoch.

V prípade, že máte záujem o bližšie informácie ohľadom ceny prekladu, termínu dodania prekladu a možnostiach spracovania formátov na preklad, môžete sa na nás obrátiť prostredníctvom kontaktného formulára. Pre pohodlnejšie spracovanie Vašej požiadavky nám taktiež môžete poslať požadovaný súbor na preklad spolu s Vašou otázkou na adresu office@translata.sk.

Mám záujem o preklad alebo tlmočenie

Chcem získať bezplatnú cenovú kalkuláciu na preklad alebo tlmočenie

Zistiť cenu