Ako zabezpečujeme služby počas karantény

Celý náš tím pracuje z bezpečia domova na 100 %. Všetky služby dodávame v nezmenenej kvalite a v rovnakom čase.

Pridajte sa ku 8 000 podnikateľom, marketérom a manažérom a získajte praktické tipy z oblasti prekladov a podnikania v zahraničí.
Preskúmajte Translata Brífing
sluzby-pocas-karanteny

Od 1.4.2020 v čase od 9.00 – 17.00 bude pre klientov otvorená recepcia v našej kancelárii v Aupark Tower na 2. poschodí. Väčšina nášho tímu bude aj naďalej pracovať z bezpečia domova.

Všetky naše kontakty, sú vám štandardne k dispozícii.

Pon – Pia: 9.00 – 18.00
+421 2 3260 3131
office@translata.sk

Ako zabezpečujeme bežné a odborné preklady?

Karanténa nezmenila proces, akým si u nás môžete preklad objednať a ako vám ho dodáme. Všetky podklady prijímame a posielame elektronicky. Komunikácia prebieha rovnako prostredníctvom mailu alebo telefonicky.

Objednať preklad >> 

Ako zabezpečujeme úradný preklad?

Úradný preklad sa od bežného alebo odborného prekladu líši tým, že je fyzicky zviazaný s originálom, alebo notársky overenou kópiou. Naša kancelária v Aupark Tower je od 1.4. otvorená. Úradný preklad je preto možné objednať osobne priamo na našej recepcii. Prosíme všetkých klientov, aby pri osobnej návšteve nosili rúško.

Klientom však odporúčame využiť služby pošty a kuriérskych spoločností. Dokumenty na preklad nám zašlite priamo do kancelárie a úradný preklad vybavte bezpečne na diaľku.

Finálny úradný preklad Vám ihneď po preložení pošleme poštou, alebo si poň môžete prísť osobne.

Objednať úradný preklad >>

Ako je to s tlmočením a technikou?

Uvoľnenie karanténnych opatrení nám znova umožňuje zabezpečovať tlmočenie a prenájom techniky v rovnakom rozsahu ako pred vyhlásením karantény. Radi Vám odpovieme na akékoľvek otázky v súvislosti so zachovaním bezpečnosti tlmočníkov a hostí , ktorí budú prítomní na tlmočených podujatiach.

Viac o službe >>

It's a dream come true for me to work for a company where I trust the people and the services 100%. Peter Drucker was right about one thing: "The best way to predict the future is to create it," which is why it'll be my pleasure to brief you on the future direction of the translation sphere as well as the hidden pitfalls of marketing.