Translata získala certifikát ISO 9001

Pridajte sa ku 8 000 podnikateľom, marketérom a manažérom a získajte praktické tipy z oblasti prekladov a podnikania v zahraničí.
Preskúmajte Translata Brífing

 

certifikát ISO 9001Víziu byť renomovanou spoločnosťou na prekladateľskom trhu, ktorá bude svojim zákazníkom poskytovať služby najvyššej kvality, nám v závere roka 2009 potvrdila certifikačná autorita QSCert vydaním certifikátu manažérstva kvality ISO 9001.

Chceme, aby nás zákazníci odporúčali ďalej ako spoľahlivého partnera, pretože naše služby sú a budú prínosom pre každú spoločnosť, ktorá potrebuje realizovať akýkoľvek preklad, prípadne akékoľvek tlmočenie. Aj ISO 9001 potvrdilo, že Translata je pre súčasných a budúcich klientov dôveryhodným partnerom s kvalitnými službami.

It's a dream come true for me to work for a company where I trust the people and the services 100%. Peter Drucker was right about one thing: "The best way to predict the future is to create it," which is why it'll be my pleasure to brief you on the future direction of the translation sphere as well as the hidden pitfalls of marketing.