Okoreňte vaše globálne kampane lokálnou príchuťou

Preklady a lokalizácia PPC kampaní (AdWords)

Preklady a lokalizácia PPC kampaní (AdWords)

Chcete predávať globálne? Ak je váš produkt určený alebo vhodný pre viacero krajín, ale inzerujete len v domovskej krajine, strácate potenciálnych klientov. Čím viac ľudí o vás vie, tým viac zákazníkov môžete získať.

Predstavte si, že požičiavate autá na Slovensku. Turisti z Nemecka či Rakúska však budú hľadať požičovne áut v nemčine, nie v slovenčine. Ak však nájdu reklamu lokálnej firmy na bratislavskom letisku v ich rodnej reči, určite jej venujú pozornosť. Preto by vaša cesta za spoľahlivým prekladom reklamných kampaní mala viesť k odborníkom – k nám!

Strojový preklad kľúčových slov či reklamných textov však neprinesie želané výsledky v podobe slov vyhľadávaných v inej krajine. Potrebujete profesionála, rodeného hovoriaceho a odborníka na PPC kampane, ktorý preloží reklamné texty, články a kľúčové slová kvalitne a kreatívne s ohľadom na špecifiká daného jazyka. A my vám takéhoto profesionála ponúkame. V rámci rozšírenia našich služieb, a ako jedna z mála firiem v Európe, ponúkame našim klientom možnosť lokalizácie PPC (pay per click) kampaní – Google Adwords, Etarget, Sklik a mnohé iné. Zabezpečíme kompletnú lokalizáciu PPC kampaní – pre vás, na mieru.

Ako funguje preklad a lokalizácia PPC kampaní (AdWords)?

  • Podklady nám môžete zaslať vo viacerých formátoch (.doc, .xls, csv, …).
  • My zabezpečíme preklad a lokalizáciu kľúčových slov.
  • Preložíme kampane a inzeráty s ohľadom na vami zvolenú cieľovú stránku (landing page). V prípade potreby pomôžeme aj s jej prekladom, resp. úpravou, aby obsahovala správne kľúčové slová. Viac o lokalizácii sa dozviete tu.
  • Preklady robíme pútavé a kreatívne, snažíme sa zaujať potenciálneho záujemcu o produkt a presvedčiť ho, aby si váš produkt kúpil.
  • V prípade záujmu vytvoríme niekoľko variantov prekladu, aby ste si mohli porovnať ich výkonnosť.

Naším cieľom je poskytnúť klientovi nielen lokalizáciu reklamnej kampane, ale takisto optimalizáciu jej výkonu. Náš tím pozostávajúci z profesionálnych prekladateľov so skúsenosťami v oblasti reklamy a online marketingu v spolupráci s odborníkmi, ktorí sú certifikovanými konzultantmi Google Adwords, vám poskytne komplexné služby.

Túto službu ponúkame v týchto jazykoch: angličtina, nemčina, čeština, maďarčina a poľština, ale postupne rozširujeme ponuku aj o ostatné európske jazyky a tiež o ruštinu, čínštinu, vietnamčinu a mnohé ďalšie. Ak máte o takýto preklad záujem, určite nás kontaktujte e-mailom alebo prostredníctvo nášho online formulára. Cenovú ponuku na mieru vám vystavíme čo najskôr.

Mám záujem o preklad a lokalizáciu PPC kampaní

Chcem získať bezplatnú cenovú kalkuláciu na preklad a lokalizáciu PPC kampaní

Zistiť cenu