Translata hlavným partnerom podujatia III. AZ Pneu AutoSlalom TRANSLATA 2010

Pridajte sa ku 8 000 podnikateľom, marketérom a manažérom a získajte praktické tipy z oblasti prekladov a podnikania v zahraničí.
Preskúmajte Translata Brífing
viii-az-pneu-autoslalom-translata-20101

Veľkonočný pondelok sa pre väčšinu ľudí spája so šibačkou či oblievačkou. Pre mnohých je už ale tradičným dátumom konania najrýchlejšieho AZ Pneu AutoSlalom-u, tentokrát za podpory spoločnosti Translata. Počasie nezostalo nikomu nič dlžné a postaralo sa o poriadnu oblievačku, ktorá jazdy riadne skomplikovala a dôkladne preverila schopnosti závodníkov. Za volant sa posadil aj finančný riaditeľ spoločnosti Translata – Tomáš Polerecký, ktorý v silnej konkurencii 104 pretekárov, no za výdatnej podpory početného „Translata fanclubu“, vybojoval vynikajúce 2. miesto

It's a dream come true for me to work for a company where I trust the people and the services 100%. Peter Drucker was right about one thing: "The best way to predict the future is to create it," which is why it'll be my pleasure to brief you on the future direction of the translation sphere as well as the hidden pitfalls of marketing.