Formáty súborov na preklad

Pridajte sa ku 8 000 podnikateľom, marketérom a manažérom a získajte praktické tipy z oblasti prekladov a podnikania v zahraničí.
Preskúmajte Translata Brífing
Kvalitný preklad- podklady | Translata Blog

ÁNO, vieme!

Na základe častých otázok ohľadom formátov súborov, ktoré nám klienti môžu posielať na preklad sme sa rozhodli vypísať zoznam formátov, ktoré dokážeme bez problémov spracovať. Zoznam formátov, ktoré môžete zasielať na preklad sme umiestnili na podstránke PREKLADY a Často kladené otázky. Na danej podstránke prejdite myšou cez ikonku a zobrazí sa vám podrobnejší zoznam súborových koncoviek. Okrem doleuvedených formátov pracujeme taktiež s formátmi INX, IDML, XML, MP4, MIF, PO, PHP, QXP, INI, XLIFF, ITD, SDLXLIFF.

formáty na preklad

V prípade, že máte záujem o preklad neuvedeného formátu, napíšte nám na office@translata.sk a my radi zistíme či je možné váš súbor u nás preložiť.

It's a dream come true for me to work for a company where I trust the people and the services 100%. Peter Drucker was right about one thing: "The best way to predict the future is to create it," which is why it'll be my pleasure to brief you on the future direction of the translation sphere as well as the hidden pitfalls of marketing.